Portal biznesowy

Nasz portal

Jesteśmy portalem zajmującym się propagowaniem treści o charakterze biznesowo-informacyjnym. Nasz portal powstał w celu dostarczania informacji o zróżnicowanym charakterze, strona którą widzicie jest jednym z podstawowych kanałów naszej komunikacji.

Jakie treści publikuje nasz portal?

Są to przede wszystkim artykuły wielotematyczne. Często w naszych zbiorach znajdują się także treści w innej formie: nagrania audio, filmy video oraz interaktywne prezentacje. Treści na naszym portalu to wyselekcjonowane materiały najlepszych twórców.  W popularyzacji muzyki i innych materiałów zajmiemy się także stylami i odmianami regionalnymi, materiałami z pogranicza alternatywy.

Kto tworzy nasz portal?

Jesteśmy grupą ludzi, która pracę na rzecz portalu traktuje z poczuciem misji. Często spędzamy długie godziny na pisaniu artykułów. Priorytet dla nas stanowi dostarczanie naszym czytelnikom i subskrybentom treści o najwyższej jakości.

Czym się zajmujemy?

Poza publikacją treści i informacji zajmujemy się także organizacją spotkań, warsztatów oraz wszelakich eventów o charakterze kulturalnym, naukowym i publicystycznym oraz szeroko rozumiane eventy biznesowe.